Fotoğraf ve Video Prodüksiyon Hizmeti

Dijitalin gücüne inanın! Markanızın daha geniş kitlelere ulaşması ve hedef kitlenizi yakalaması için dijitalde etkili bir yöntem olan fotoğraf ve video prodüksiyon hizmetini sizlere sunuyoruz. Markanızı birçok alanda temsil ediyoruz. Fotoğraf ve video prodüksiyon markalaşma süreçlerinde firmaların özelliklerinin ve niceliklerinin ortaya koyulmasında etkin bir rol oynuyoruz.

Portfolyomuzu incelemek için tıklayınız.

Fotoğraf ve Video Prodüksiyon Hizmeti

Fotoğraf ve video prodüksiyon hizmeti, günümüzde kurum ve kuruluşların, markaların, hizmetlerin, ürünlerin tanıtımları için yapılan çalışmalardır. Bu alanlar dışında, moda çekimleri, etkinlik çekimleri gibi farklı alanlar da bulunmaktadır. Fotoğraf ve video prodüksikyon işlemi sadece doğru ekipman ve alanında uzman, iyi bir ekiple başarılı olabilir. Ürün ve hizmetlerin müşterilere önemli detaylarda sunulmasında önemli profesyonel video ve fotoğraf hizmetlere ulaşmak, için sunduğumuz reklamcılık ve pazarlama hizmetlerimiz de mevcuttur.

Sanal dünyada aktif rol alan görsel içerik çok fazla etkileşim almaktadır. Özellikle markanızın müşterilerinizin aklında kalıcı olmasını sağlamak ve daha geniş kitleye ulaşmak istiyorsanız fotoğraf ve yapım hizemetlerinin avantajını keşfedin. Tasarım görseller, ürün çekimi, marka tanıtımı gibi önemli içerikleri ile marka varlığınızı güçlendirebilir ve potansiyel müşterilerinizin beğenisini kazanabilirsiniz. Eğer fotoğraf ve video prodüksiyonda markanız için aradığınız şey kalite ve estetik ise tercih etmeniz gereken yer her zaman Rua Medya olacaktır. Tüm fotoğraf ve prodüksiyon işlemlerinizde, deneyimli çalışanlarımız ve gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Firmanızın kurumsal imajı emin ellerde.

Yaptığımız çekimler hedef kitleye yönelik ürün ve markanızın farkını ortaaya koyan çekimler gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde yapım çalışmalarımızdan yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her biri alanında uzman kadromuz ile beraber sizlere en doğru hizmeti sunmanın haklı gururu içerisindeyiz.

Marka Kimliğine Uygun Prodüksiyon

Teknolojinin hızla gelişmesi birçok dengeyi değiştirdiği gibi ürün ve hizmetlerin de pazarlama şeklinin değişmesine neden oldu. Ürün ve hizmetlerin pazarlaması konusunda dijital dünyada web siteleri ile öne çıktı. Bu noktada firma sahipleri, ürün ve hizmetlerini bu yolla pazarlamayı tercih etmekteler.

Günümüzde ürün tanıtım faaliyetleri yetersiz kalacağı için ürün fotoğraf ve video prodüksiyon hizmeti almayı tercih etmeye başladı. Bu nedenle fotoğraf ve videoların kalitesi de ticari anlamda önem kazanmaya başladı. Çünkü fotoğraf ve video ne kadar kaliteliyse, satış da o kadar kolay olmaktadır. Özellikle markanızın çevrimiçi ortamlarda öne çıkması ve marka bilinirliğinizin artması için firmamızın marka kimliğine uygun video ve
görsel içeriklerinden yararlanabilirsiniz.

Firmamızda markanızın kurumsal imajı, hizmet verdiği sektör ve içeriğine uygun olarak kurgulanan özgün video içerikler, rakipleriniz arasında farkınızı ortaya koymanızı sağlayacağı gibi müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz ile de verimli bir iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Pazarlama ve reklam videolarının yanı sıra sektörünüze ait etkinlik, fuar gibi çeşitli organizasyonlarda, web sitenizde ve sosyal medya hesaplarınızda iletişimlerinizde de markanıza özel tasarlanan ve kurgulanmış video içeriklerimizi tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf çekimlerinde objelere hareketlendirmeyi verebilme, biçimlendirme, ışıklandırma, gölgelendirme, modelleme, genel ortam aydınlatması, gerçekçi güneş ve gökyüzü oluşturmak, tam ve yarı gölgeli alan, obje ışık geçirgenliği, kamera ayarları gibi profesyonel hizmetler için alanında uzman kadromuzla sizlere etkili çözümler sunuyoruz. Fotoğraf ve video prodüksiyonu yaparken projelerin başarılı ve etkili olabilmesi için markaların hizmet verdiği sektör, hedef kitlesi çok iyi incelenmelidir. Ayrıca çekim yapacak ekibin çekim yapacağı içeriği araştırması gerekir. Stüdyoda yapılacak olan çekimlerin öncesinde stüdyo ışıkları ve ekipmanlar kontrol edilmelidir. Çekimin dışarıda yapılması durumunda da bölge araştırması yapılması gerekir.

Fotoğraf ve video çekimlerinde ışık oldukça önemlidir. Doğru açı ve ışığı yakalamak için deneme çekimleri yapılıdır. Çekim sırasında ışık önemli olduğu için çekimi yapılacak ürünün derinlik kazanması için en az iki ışık tercih edilmelidir. Yakın çekimlerde ise yumuşak ışık tercih edilmektedir. Çekimin mat yüzeyde yapılması istenilen sonucu elde etmeye yardımcı olacaktır. Ancak çekimi yapılacak obje alt kısımdan yansıtılacaksa parlak yüzeyler tercih edilmektedir.

Çekimler sonunda, görüntülere post yapım işlemleri uygulanmaktadır. Bu sırada photoshop üzerinde, beyaz ayarı, kontrast siyah beyaz ayarı, keskinlik ayarı gibi bir takım işlemlerden geçirilerek basılmaya uygun hale getirilmektedir.