Web sitesi hizmetimizi almakla ilgilendiğiniz için mutluyuz ve size ne yaptığımızı ve bunun neden bu kadar önemli olduğunu anlatmak isteriz.

İş hedeflerinizi anlamak için zaman ayırıyoruz ve ardından bu ihtiyaçları karşılayan ve sizin de kendi ihtiyaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olan bir site oluşturuyoruz.

Ekibimiz web tasarımı, içerik yazımı ve pazarlama stratejisi konularında uzman kişilerden oluşmaktadır. Tasarımdan geliştirmeye ve barındırmaya kadar her şeyi içeren iş hedefleriniz için özel bir plan oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Web siteleri markanızın önemli bir parçasıdır.

Neden? Çünkü internet, müşterilerinize ulaşmanın en iyi yoludur ve her geçen gün büyümektedir. İnterneti her zamankinden daha fazla insanın kullandığı
bu ortamda, markanızı temsil eden bir web sitesi ile orada olmanız gerekiyor.

Bir web sitesine sahip olmak şunları yapmanızı sağlar:

  • Markanızın kişiliğini ve değerlerini sergileyerek potansiyel müşterilerle güven oluşturmak,
  • Ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında anlaşılması kolay bir şekilde bilgi sağlamak,
  • İnsanların sizinle iletişim kurmasını ve şirketiniz hakkında daha fazla bilgi edinmesini kolaylaştırmak,
  • İnsanlara içeriğinizi sosyal medyada ve diğer web sitelerinde paylaşmaları için bir neden vermek.

İşletmeniz için hedefleriniz ne olursa olsun, etkili bir web sitesine sahip olmak, onlara ulaşmak için yapacağınız en önemli şeylerden biridir!

Bir web sitesi önemlidir çünkü size hikayenizi anlatabileceğiniz bir yer sağlar ve insanların sizin hakkınızda bilmesi gereken şey de budur. Kim olduğunuzu, nereli olduğunuzu, ne kadar süredir buralarda olduğunuzu ve sizi neyin benzersiz kıldığını söyleyebilirsiniz.

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi güzel fotoğraflar ve videolarla da gösterebilirsiniz. İnsanların sizi diğer pazarlama biçimlerinden daha kolay bulmasını (ve iletişim halinde kalmasını) sağlar.

Ve son olarak, bir web sitesi, soruları olan veya sipariş vermek isteyen potansiyel müşterilerin sizinle iletişime geçmesini kolaylaştırır.

 Web sitesinin önemi

Web siteniz, işletmenizin çevrimiçi varlığının önemli bir parçasıdır.

Müşterilerin sizi neyin benzersiz kıldığını anlamasına yardımcı olacak ilgili diğer bilgilerin yanı sıra geçmişi, misyonu ve değerleri de dahil olmak üzere şirketiniz hakkında bilgiler içermelidir.

Ana sayfada ayrıca birkaç önemli bilgi bulunmalıdır: sağladığınız ürün veya hizmetlerin türü, her bir ürün veya hizmetin fiyat aralığı (varsa), şirketinizin iletişim bilgileri ve ziyaretçileri teşvik eden bir harekete geçirici mesaj.

Web sitenizin bir diğer önemli yönü tasarımıdır. Ziyaretçilerin sayfalar dolusu içerik arasında gezinmek zorunda kalmadan gezinmesinin ve aradıklarını bulmasının kolay olduğundan emin olmalısınız. Bu bilgileri ilgi çekici ve kullanımı kolay bir şekilde iletme konusunda harika bir iş çıkaran bir siteye sahip olmak çok önemlidir.

Web sitesi, potansiyel bir müşteriyle ilk temas noktasıdır. Sizinle iş yapmak isteyip istemeyeceklerine karar verdikleri yerdir ve buna göre dizayn edilmelidir.

Web sitesi, kullanıcının aradığını bulmasını kolaylaştıracak ve aynı zamanda markanızla etkileşime girme fırsatı sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır.

Bu, sosyal medya bağlantıları, SSS'ler veya diğer iletişim bilgileri aracılığıyla yapılabilir.

Neden web sitesi hizmeti almalıyım.

Bir web sitesi hizmeti almalısınız çünkü bu, işletmenizi pazarlamanın ve yeni müşteriler çekmenin harika bir yoludur.

Bir web sitesine sahip olmanın aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok faydası vardır:

  • Kendinizin ve yaptığınız işin resimlerini siteye koyabilirsiniz, böylece insanlar ne yaptığınızı görebilir.
  • Müşterilerin iletişim bilgilerinizi bulması ve sizinle iletişime geçmesi kolaydır
  • Yeni müşteriler çekmek için işletmeniz veya sektörünüz hakkında blog gönderileri yayınlayabilirsiniz.

İşinizi büyütmenin en kolay yolu olduğu için web sitesi hizmeti almalısınız. Bir web sitesi güvenilirlik oluşturmanıza, müşterilerinizle güven oluşturmanıza ve insanların sizi çevrimiçi bulmasını kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir.

Bir düşünün: denemek veya nereden satın almak için yeni bir iş ararken nereye gidersiniz? Onları Google'layın! Ve web siteniz arama motoru algoritmaları için optimize edilmemişse, şu anda sunduklarınızı arayan tonlarca potansiyel müşteriyi kaçırıyor olacaksınız.

Arama motoru optimizasyonuna (SEO) yardımcı olmanın yanı sıra, profesyonel görünümlü bir web sitesine sahip olmak, marka algınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Tıpkı insanların çekici bir fiziksel vitrini olan şirketlerden satın almak istemesi gibi - aynı zamanda profesyonel olan web sitelerinden de hizmet satın almak istiyorlar!