Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, web sitesi, sosyal medya ve çeşitli uygulamalar üzerinden ürün veya hizmet reklamı yaparak satış yapılmasını sağlayan hizmetlerden oluşmaktadır. Günümüzde verilen bu hizmet, elektronik cihazlar üzerinden sunulan bir işlemdir. Gelişen teknoloji ile birçok çeşit ve yöntemi bulunmaktadır. Firma ve şirketler hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşabilecekleri yöntemi tercih ederek dijital pazarlama ile daha fazla ürün satışı yapmayı hedeflemektedir. Ürün ve hizmetlerin tanıtılması ve müşterilerin satın alma işlemlerini yapmalarının sağlanması dijital pazarlamadan ibarettir. İnsanlar tercih ettikleri dijital platformlar sayesinde, ihtiyaçları olan ürün ve hizmet çeşitlerine ulaşarak istedikleri karşılaştırmaları yaptıktan sonra çevrimiçi olarak satın almaktadır. Firmamızda sizler için ihtiyacınız olan tüm hizmetler için elimizden geleni yapıyoruz.

Sizler için yapabileceklerimiz;

 •  Dijital pazarlama kampanyaları oluşturup ve yürütüyoruz
 •  Reklam metin yazarlığı yapar ve içerik oluşturuyoruz.
 •  Dijital kampanyalar için görseller geliştiriyoruz.
 •  Web sitelerinizi yöneterek, içerik yayınlıyoruz.
 •  Pazarlama kampanyalarını izliyor ve optimize ediyoruz.
 •  Sonuçları sizinler paylaşıyoruz.

Seo uzmanlarımız ve hizmetlerimiz sayesinde sizler için kaliteli içerikler oluşturarak dijital pazarlamanın tüm avantajlarından faydalanmanızı sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama Nedir?

Şirketler ve markalar, dijital pazarlamanın ne işleve sahip olduğunu anlamak ve yararlanmak için eticaret sitelerini kullanmaktadır. Online pazarlama adı verilen bu kavram ürün ve hizmetleri tanıtmak için dijital medya ve pazarlama alanlarında kullanılan pazarlama tekniklerini kullanmayı
ifade eder. Online pazarlamanın en önemli özelliği internet üzerinden yürütülmesidir. Firmamız, web tasarım hizmetleri ile her sektördeki firmaya e-ticaret tasarımları yaparak en iyi çözüm seçeneklerini sunmaktadır. Dijital pazarlama, doğru içerikle müşteri kitlesine daha hızlı ulaşmayı ve diğer ürün seçeneklerinin gösterilmesini sağlamaktır. Ayrıca dijital alanda verilen bu hizmet, firmaların, reklam ve satış maliyetlerinin düşmesine katkı sağlamaktadır. Günümüzde firmalar mağaza açmadan tüm pazarlamalarını e-ticaretle yapmaktadır. Bu maliyetlerin düşmesiyle müşterilerine ürünlerin daha uygun fiyatlara sunulmasını sağlar. Dijital alanda hizmet verdiğimiz firmamızda daima müşteri memnuniyeti odaklı hedefler belirleyerek stratejilerimizi ona göre hazırlıyoruz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmaya başladığınızda, dijital pazarlamanın sağlayacağı tüm avantajlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerin sağlanması, kitlelerin yönetilmesi ve ürün satın almalarını sağlayacak birçok seçeneğin bir arada olması firma sahiplerine önemli avantaj sağlamaktadır.

 

Dijital Pazarlama’nın Özellikleri

Dijital alanda birçok hizmet bulunmaktadır. Dijital pazarlama hizmeti almaya karar verdikten sonra özellikleri ve nasıl bir işlem yapılacağı belirlenmektedir. Ürün ve hizmet pazarlama hizmetlerinde kullanılan yöntemlerde belirli bir sınırlama bulunmamaktadır. Günümüzde cep telefonlarından, bilgisayarlardan veya başka cihazlardan internet dünyasına kolayca ulaşılmaktadır. İnternet kullanıcılara birçok fayda sağlamaktadır.

İnternet pazarlamasında;

 •  Yeni Satışlara Yönelik Müşteri Verilerini Tutabilmek,
 •  Maliyetlerin Azalması,
 •  Rakiplerle Rekabet Edebilme,
 •  7/24 Müşteri Bulma imkânı
 •  Büyük Pazarlara Erişebilme Kolaylığı

Gibi birçok önemli faydası bulunmaktadır. Ürün ve hizmet dijital ortamlarda kolay ulaşılabilir hale gelirse ve pazarlama faaliyetleri de çevrimiçi olarak ilerlerse dijital pazarlama gerçekleşebilir. Bu noktada dijital pazarlamanın başarısı çok yüksek olduğu içim tüm firmalar bu eylemi
gerçekleştirmektedir. Dijital pazarlama yöntemleri ve işlemleri her sektörde kişi ve firmaların ürün ve hizmetlerin kullanıcılara kolay ulaşmasını sağlamaktadır. Pazarlama yöntemleri belirlenirken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Yanlış ve plansız yapılan işlemler marka imajına zarar verecektir. Bu durum da dijital sektörde ürün satış oranların düşmesine neden olmaktadır.

Dijital pazarlamanın özellikleri şunlardır;

 • • Maliyetleri düşüktür,
 • • 7/24 daima pazarlama yapılabilir,
 • • Hedef kitle ile iletişim ve etkileşim kolaydır.
 • • Performans analizi kolay yapılabilir.

Sektörde payını yükseltmek ve daha fazla gelire sahip olmak isteyen firmalar, pazarlama yöntemlerinin tüm özelliklerinden faydalanırlar. Biz firma olarak dijital medya pazarlama danışmanlığı konusunda çeşitli araçlara ve alanında uzman SEO uzmanlarımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Bu araçlardan en önemlisi de pazarlama sistemidir. Bu işlem sayesinde hedef kitlenizi doğru yerde ve uygun içerikle ulaşmasını sağlayarak satın alma sürecinin kısa sürede tamamlanmasını kolaylaştırıyoruz. Siz de profesyonel bir firma ile çalışmak ve sektörde en iyisi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.